Find your home

Jsem realitní makléř nebo realitní kancelář

Možný počet aktivních inzerátů se liší dle vybraného členství. Je možné si vybrat ze tří typů členství - balíček mini s maximálně 20 aktivními inzeráty, střední balíček s maximálně 50 aktivními inzeráty a neomezený balíček, který nemá žádné omezení v počtu aktivních inzerátů.

Můžete nás kontaktovat na podpora@pronajmy.cz

Na této možnosti aktuálně plně pracujeme a chceme umožnit importy inzerátů ze všech důležitých realitních softwarů.

Platba probíhá bankovním převodem oproti vystavené zálohové faktuře nebo platební kartou přes online platební bránu. Nejsme plátci DPH.

Přesný ceník naleznete zde

Před koncem zaplaceného období Vám bude automaticky zaslána výzva k platbě na období další. Pokud nebude uhrazena, tak Vám bude členství pro další období vypnuto.

Jsem soukromý pronajímatel nebo prodejce

Můžete nás kontaktovat na podpora@pronajmy.cz

Vložení jednotlivého inzerátu při prodeji nemovitosti stojí 390 Kč. Vložení jednotlivého inzerátu při pronájmu nemovitosti stojí 190 Kč. Kompletní ceník naleznete zde.

Platbu provedete platební kartou po zadání inzerátu nebo bankovním převodem na účet.

Jsem majitel rekreačního objektu nebo ubytovacího zařízení

Je pouze na Vás, kde všude budete své objekty prezentovat.

Máme velmi rychlé zveřejnění - po přihlášení v systému vyplníte informace o ubytování a vaše prezentace může být online do 24 hodin.

1. Dáte nám o sobě vědět odesláním formuláře nebo emailem či telefonicky.
2. V systému si sami prezentaci sestavíte a vyplníte potřebné informace nebo Vám zápis vytvoříme my.
3. Prezentaci schválíme a zveřejníme. Od této chvíle budete přijímat nezávazné poptávky.

Platba probíhá platebním převodem oproti vystavené zálohové faktuře nebo platební kartou přes online platební bránu. Nejsme plátci DPH.

Přesný ceník naleznete zde

Fotografie jsou jedním z nejdůležitějších parametrů prezentace. Jednoduše lze říct "fotografie Váš objekt prodávají". Pro spuštění zápisu doporučujeme pořídit vlastní co nejkvalitnější fotografie. Připravený objekt nafotíte za slunečného dne (exteriér a okolí) a za dostatečného osvětlení (interiér). I některé mobilní telefony už v této době mají dostatečně kvalitní fotoaparát pro pořízení foto ve standardní kvalitě pokud nemáte např. ve svém okolí zdatného fotografa. S úpravou foto do prezentace Vám v případě potřeby rádi pomůžeme, poradíme.