O nás

Základní informace

Kdo jsme?

Základní informace o nás

Jsme tým nadšených odborníků z oblasti realit, kteří se spojili s cílem vytvořit online platformu, která vám usnadní proces hledání, prodeje nebo pronájmu nemovitostí. Naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro realitní trh nás motivují k poskytování vysoce kvalitních služeb a řešení pro naše uživatele.

Naše rozsáhlá nabídka obsahuje širokou škálu nabídek, zahrnující byty, domy, komerční prostory a další nemovitosti v různých lokalitách po celé České republice.

Spolupracujeme pouze s ověřenými realitními makléři a majiteli nemovitostí, abychom vám zajistili transparentnost a bezpečnost během celého procesu. Každá nabídka na našem webu je pečlivě ověřena a doprovázena fotografiemi a podrobnými popisy nemovitostí.

Naše platforma vám také poskytuje možnost vyhledávat nemovitosti podle vašich individuálních požadavků. Můžete filtrovat nabídky podle typu nemovitosti, lokalizace, velikosti, cenového rozpětí a dalších kritérií, abyste snadno našli ideální nemovitost, která splňuje vaše potřeby.

Navíc, pokud jste vlastníkem nemovitosti a plánujete ji prodat nebo pronajmout, naše služby vám umožní rychle a efektivně dosáhnout potenciálních zájemců. Můžete snadno vytvořit inzerát, který přesně popisuje vaši nemovitost a následně ji prezentovat tisícům uživatelů našeho portálu.

Jsme si vědomi, že proces koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti může být náročný a stresující. Proto jsme tu, abychom vám poskytli nejenkvalitní služby a přehledné informace, ale také profesionální podporu a poradenství. Naše zákaznické centrum je připraveno odpovědět na vaše dotazy a pomoci vám s jakýmikoli problémy, které byste mohli mít.

Zabezpečená administrace

Veškeré Vámi vyplněné informace a nrahrané soubory jsou u nás v bezpečí.

Bezpečné platby

Platby za služby je možné provádět pomocí zabezpečené platební brány nebo bankovním převodem.

Ceník a podmínky

Podívejte se na ceník prezentace a inzerce včetně cenových podmínek.

Kontaktní informace

Ať už máte jakýkoliv dotaz, jsme Vám plně k dispozici.

Kdo k nám importuje?

Podívejte se na seznam realitní softwarů importující na náš portál.

Přidat
inzerát

Vložit svůj inzerát můžete jednoduše pomocí formuláře.

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky a informace o souborech cookie

Časté
dotazy

Pokud máte nějaký dotaz, možná k němu najdete odpověď zde

fb_skupina.png
Chaty a chalupy k pronajmutí

Provozujeme největší skupinu zaměřenou na pronájem chat a chalup v ČR s téměř 100 tisíc uživateli.

Otevřít na facebooku