Prodej pozemku pro bydlení - 1257 m²

Libeř, Středočeský kraj

8 390 000 Kč / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení - 1257 m²

Libeř, Středočeský kraj

8 390 000 Kč / za nemovitost

Hledáte ideální místo pro výstavbu svého rodinného domu nebo pozemek pro investici?

Aktuálně pro vás máme velmi zajímavý pozemek o celkové ploše 1257m² v katastrálním území Libeň u Libeře, Obec Libeř, Praha-západ, Středočeský kraj. Tato malebná obec je ideálním místem pro klidné rodinné bydlení. Nabízí skvělou dostupnost do Prahy a přitom klid a pohodu venkovského prostředí.

Velikost pozemku nabízí dostatek místa pro výstavbu prostorného rodinného domu a rozlehlé zahrady. Z inženýrské sítí je k dispozici elektřina, obecní vodovod a kanalizace (přípojky zavedeny na pozemek). Přístup po obecní komunikaci zajišťuje snadný a pohodlný příjezd k pozemku.

Pozemek je dle územního plánu určen jako plocha B - bydlení v rodinných domech. Koeficient zastavění pozemku pro individuální rodinné domy činí maximálně 30% a koeficient zeleně pro pozemky individuálních rodinných domů činí minimálně 70% z plochy pozemku. Maximální podlažnost staveb rodinných domů je 1 nadzemní podlaží a podkroví, dále je přípustné užití jednoho podzemního podlaží. Sklon střechy je doporučen 28 až 45 st.. Výška hřebene střechy maximálně 9m.

Výhody lokality:
• Libeň u Libeře nabízí nádherné prostředí, klidnou atmosféru a mnoho zelených ploch. Ideální místo pro rodinný život i relaxaci.
• Výborná dostupnost, lokalita má skvělé spojení s Prahou a dalšími městy, což zaručuje snadnou dostupnost pracovních příležitostí, škol i kulturních aktivit.
• Občanská vybavenost: v blízkosti se nachází školka, obchody a sportovní zařízení. Další občanská vybavenost v Obci Libeř (3km) a Dolní Břežany (3km).

Investiční příležitost:
• Růst hodnoty: Libeň u Libeře je atraktivní lokalita, kde můžete očekávat průběžný nárůst hodnoty nemovitosti.
• Flexibilita: Pozemek je vhodný jak pro výstavbu rodinného domu, tak jako investice do budoucna.

Máme pro vás zpracovanou 3Dvirtuální prohlídku pozemku, abyste se po pozemku mohli projít z pohodlí svého domova a v případě zájmu vám zašleme odkaz.

Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost a začněte budovat svůj vysněný domov. V případě zájmu o další informace, kontaktujte kdykoliv makléře společnosti. Ev. číslo: 26495.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the class. This is the first item's accordion body you get groundbreaking performance and amazing battery life. Add to that a stunning Liquid Retina XDR display, the best camera and audio ever in a Mac notebook, and all the ports you need.

Detaily nemovitosti

Číslo zakázky26495
Číslo inzerátu13941
Umístění objektuKlidná část obce
Velikost pozemku1257 m²
Datum přidání inzerátu12.6.2024
VodaDálkový vodovod
TopeníJiné
OdpadVeřejná kanalizace
Telekomunikace
Elektřina230V, 400V
Plyn
DopravaAutobus

Kontaktovat makléře

Václav Duben

Reality 11

IČ: 29132886


Vyplňte poptávkový formulář, makléř Vás bude kontaktovat

Sdílejte inzerát na sociálních sítích
Facebook share link LinkedIn share link LinkedIn share link Twitter share link Email share link

Podobné nabídky v okolí

Prohlédněte si ostatní nabídky v okolí