Prodej pozemku pro bydlení - 1945 m²

Varadov, Líšnice

10 900 000 Kč / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení - 1945 m²

Varadov, Líšnice

10 900 000 Kč / za nemovitost

ID: SaleVaradovLand

Nabízíme na prodej rovinatý stavební pozemek v obci Líšnice, části Varadov. Obec se nachází jihozápadně od Prahy, přibližně 23 km od Pražského Smíchova. Parcela zahrnuje stavbu s číslem popisným, která je vhodná buď k celkové rekonstrukci, nebo demolici.

Podle územního plánu je na tomto pozemku možné postavit až dva domy po rozdělení. Minimální výměra pro stavbu jednoho domu je 700 m2 v případě jedné jednotky, v případě dvoujednotkového domu 1100 m2, v případě 3 jednotkového domu 1400m2. Je také důležité zmínit, že na pozemku se nachází mobilheim a sauna, které jsou buď možné odkoupit nebo budou odvezeny, dle dohody. Příjemností pozemku je také malý rybníček.

Co se týče inženýrských sítí, na pozemku jsou k dispozici elektřina, septik a studna, což je výhodou při plánování a výstavbě.

Celková plocha pozemku je 1945 m2 + 46 m2 zastavená plocha pod domem, který se na pozemku nachází, což poskytuje dostatek prostoru pro případnou realizaci staveb a zahradních ploch.

Vhodná poloha poblíž Prahy, možnost výstavby a přítomnost již existujících inženýrských sítí představují pozitivní faktory u této nemovitosti.

Možnost odkoupit a platit pouze 10 % ročně z kupní ceny po dobu 5 let. To znamená, že namísto získání bankovního úvěru může kupující tyto platby hradit přímo nám. Splátka kupní ceny může být realizována do 5 let.

Pozemek je připraven k prodeji

Cena: 10 900 000 Kč

Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonování prosím sdělte ID číslo inzerátu.

Placeholder content for this accordion, which is intended to demonstrate the class. This is the first item's accordion body you get groundbreaking performance and amazing battery life. Add to that a stunning Liquid Retina XDR display, the best camera and audio ever in a Mac notebook, and all the ports you need.

Detaily nemovitosti

Číslo zakázkyID:SaleVaradovLand
Číslo inzerátu5158
Poznámka k ceněCena: 10 900 000 Kč
ID zakázkyID:SaleVaradovLand
ZástavbaObytná
Velikost pozemku1945 m²
Datum přidání inzerátu20.11.2023
BezbariérovýNe
K dispozici od20.11.2023
VodaStudna
OdpadSeptik
TelekomunikaceOstatní
Elektřina230V
DopravaAutobus

Kontaktovat makléře

Igor Chotinskij

Mgr.Jan Vodenka

IČ: 65564286


Vyplňte poptávkový formulář, makléř Vás bude kontaktovat

Sdílejte inzerát na sociálních sítích
Facebook share link LinkedIn share link LinkedIn share link Twitter share link Email share link

Podobné nabídky v okolí

Prohlédněte si ostatní nabídky v okolí