Chalupa Strážné

Vrchlabí - část Hořejší Vrchlabí , Královehradecký kraj

Chalupa Strážné

Vrchlabí - část Hořejší Vrchlabí , Královehradecký kraj

Ubytujte se v naší horské chalupě, která Vám poskytne klid a pohodu přímo u lesa. Nabízíme týdenní a víkendové pobyty pro páry, rodiny, firemní akce, srazy, školy, tábory apod. za skvělé ceny. Místně se s naší kapacitou řadíme k nejlevnějším možnostem pronájmu, specializujeme se na nenáročnou klientelu, přesto u nás budete usínat v masivních postelích a na kvalitních matracích, jaké často nenajdete ani v mnohem dražších ubytovacích zařízeních. Taktéž u nás nenajdete patrové postele. Specializujeme se na českou klientelu. Chceme, aby pro Vás byli Krkonoše stále dostupné!! Stálým zákazníkům navíc poslytujeme na vyžádání na slevu 5% (platí pouze na týdenní pobyty následující rok po sobě).

Ubytování na chalupě
Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 10 až 34 osob v 10 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
V pokojích 1 až 8 proběhla v roce 2020 rekonstrukce, jsou nově vytápěny z části podlahovým a z části ústředním topením, nabízí cca 16m² prostoru a jsou tří nebo čtyřlůžkové, jsou vybavené skříní, stolem, židlemi a mají vždy masivní plnohodnotná lůžka bez paland. Další dva původní třílůžkové pokoje č. 9 a 10 Vám poskytnou retro ubytování ve starší části chalupy s lokálním topením v kamnech a vybavením ze 70tých let jako z dob masivní rekreace ROH.
Sociální zařízení:
Sociální zařízení je společné, nachází se v přízemí chalupy (tzn. že je o patro níže než pokoje a je potřeba sejít schody a projít studenou chodbou, v zimě doporučujeme župany) a je rozděleno pro muže a ženy (2x sprcha, 4x umyvadlo, 4x WC, 1x pisoár).

Vytápění:
Pokoje 1 - 8 (celkem pro 28osob) jsou vytápěny centrálně ústředním a podlahovým topením, které je v zimním období v ceně pobytu!! V jídelně, společenské místnosti a pokojích 9 - 10 je pro zimní měsíce stále zachováno již málokde vídané, typicky chalupářské vytápění v kamnech na dřevěné ekobrikety, což ocení zejména romantici. Brikety nejsou v ceně pobytu, cena je dle skutečné spotřeby 120Kč/10KG. Pokud neumíte topit v kamnech, ale láká vás to, rádi Vás to naučíme a pomůžeme.

Doprava, parkování:
Parkování v létě přímo u objektu (pokud není větším množstvím srážek rozmoklá cesta nebo louka, posledních 100metrů cesty lesem a po louce), v zimě není příjezd a parkování u chalupy garantované, většinou je ale možné. Nutná vždy předchozí domluva dle aktuálního počasí a vždy na vlastní riziko), příjezdová cesta se protahuje, nutné mít se sebou sněhové řetězy nebo alespoň pohon 4X4 a také velmi dobré zimní pneu. Při nepříznivém počasí může být nutné vozidlo ponechat na odstavném monitorovaném parkovišti ve Strážném vzdáleném 1500m (100Kč/24hod). Hromadný odvoz zavazadel z parkoviště ve stanovený čas u týdenních pobytů je zdarma. Individuální odvoz, odvoz při víkendových pobytech a přeprava osob po dohodě za úhradu dle typu přepravy. Plánujete přijet vlakem nebo autobusem, domluva na odvozu z Vrchlabí nebo Strážného taktéž možná.

Zobrazit více

Ceník ubytování

Název Cena Popis
Ceny za týden: Zimní sezona 42000 CZK za celou chalupu
Ceny za týden: Letní sezona 39000 CZK za celou chalupu
Ceny za týden: Mimo sezonu 26000 CZK za celou chalupu
Cena za víkend: Zimní sezona 22000 CZK za celou chalupu
Cena za víkend: Letní sezona 19000 CZK za celou chalupu
Cena za víkend: Mimo sezonu 13000 CZK za celou chalupu

Cenové podmínky

Stálým hostům ( platí pouze pro týdenní pobyty, které následují hned další rok po sobě ) poskytujeme na vyžádání 5% slevu z aktuální ceny pobytu. Dále sleva 5% na 14denní pobyty.

V ceně je plyn k vaření, mýdlo na záchodech a v umývárnách. V zimě je v ceně elektřina včetně vytápění. V létě je elektřina v ceně (mimo vytápění). Elektřina a vytápění se hradí pouze v mimosezóně dle skutečného odběru 7,50Kč/kWh vysoký tarif, 5Kč/kWh nízký tarif. Brikety do kamen 100Kč/10Kg. Povlečení 80Kč/sada a pobyt.

Podrobný ceník na našich stránkách http://www.chalupastrazne.cz/, ubytování jednotlivců možné pouze po dohodě, dle ceníku pro individuální ubytování.

Poplatek obci není obsažen v ceně. ( 15Kč, pouze za osobu nad 18let/noc).

Děti do 3let bez nároku na lůžko zdarma.

mimosezonní ceny platí od 1.4.do 30.6.(mimo velikonoc) a od 1.9. do 18.12.

Důležité informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou v objektu povoleni bez omezení.

Kouření

Kouření je striktně zakázáno v celém objektu.

Počet osob

20

Počet ložnic

10

Vybavení a služby objektu

Obecné služby

● Krb

● Dětská Postýlka

Parkování a doprava

● Parkování ZDARMA

Kuchyně pro hosty

● Lednice

● Rychlovarná konvice

● Mikrovlnná trouba

Venkovní vybavení

● Grill

● Ohniště

● Terasa

Média a zábava

● Televize

● Satelit

● WiFi Připojení

Koupelna

● Sprchový kout

Aktivity v okolí

● Tenisové kurty

● Jízdárna

Kalendář obsazenosti

Legenda:
XX
Obsazeno
XX
Den příjezdu
XX
Den odjezdu

Kontakty na majitele


Poptejte nezávazně ubytování v tomto objektu

ID objektu: 5240

Sdílejte objekt na sociálních sítích
Facebook share link LinkedIn share link LinkedIn share link Twitter share link Email share link

Podobné objekty v okolí

Prohlédněte si ostatní objekty v okolí

Kamenný Mlýn

Strážné, Královehradecký kraj

Chalupa Tomášek

Dolní Dvůr, Královehradecký kraj

Friesovy boudy - bouda Matouš

Strážné, Královehradecký kraj