Chalupa s celoročně vyhřívaným bazénem

Němčice , Jihočeský kraj

Chalupa s celoročně vyhřívaným bazénem

Němčice , Jihočeský kraj

Chalupa s celoročně vyhřívaným bazénem, zahradou v Němčicích u Netolic v Jihočeském kraji nedaleko od Českých Budějovic (16 km). Možností dokoupení wellness (luxusní vířivka pro 5 osob, infrasauna pro 6 osob, hydromasáže v bazénu, perličkové masáže v bazénu, protiproud a vodopád v bazénu) za 5 000 Kč na týden, nebo 1 000 Kč na den.

Možnost využít FKSP.

Objekt se nachází 200 m od návsi a kostela. V chalupě jsou dva apartmány. První v přízemí (7 osob) a druhý v podkroví (5 osob). Každý apartmán má samostatný vchod ze zahrady, a jsou propojeny vnitřním schodištěm s uzamykatelnými dveřmi.

Objekt se nabízí pouze jako celek a nejste ubytováni s cizí osobou.

Možnost parkování max. 3 auta v oplocené zahradě, další auta je možno parkovat v blízkosti chalupy. Zahrada je zarostlá živým plotem, zelení a vzrostlými stromy, což zaručuje klid a nerušený odpočinek.

Na zahradě je k dispozici altán s celoročně vyhřívaným bazénem, vířivkou, infra saunou, krbem, udírnou a dřevěným stolováním. K bazénu je možno dokoupit relaxační program (hydro masáž, perličková masáž, protiproud, vodopád) za 1 500,- Kč na víkend nebo 3000,- Kč na týden. Děti mohou využít dětský domeček s kuchyňkou a stolováním, kolotoč a dětské pískovitě. Na zahradě je také houpačka pro tři osoby. Velkou výhodou je uzavřený prostorný altán s vyhřívaným bazénem, který je možno bez omezení využívat celoročně i při velmi nepříznivém, chladném a deštivém počasí. Grilování, koupání, saunování, stolování pod jednou střechou ve stylovém provedení. V altánu je navíc možné při chladném počasí přitopit tepelným čerpadlem nebo kamny. V části altánu je i podlahové vytápění, které oceníte zvláště v zimních měsících. V ceně je ložní povlečení, ručníky a osušky. V apartmánech WiFi zdarma.

UPOZORNĚNÍ: Objekt ve velké míře užívají alergici a proto není možné přijet s domácími mazlíky. Děkuji za pochopení.

Ubytování na chalupě
Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 12 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice a pokoje:
Apartmán v přízemí s kapacitou 7 osob má vstupní chodbičku, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, obývací místnost s TV a SAT, první ložnice s manželským dvojlůžkem a dětskou postýlkou, druhá ložnice s manželským dvojlůžkem samostatným lůžkem a palandou. Dále je zde koupelna s WC a ještě jedno samostatné WC.

Apartmán v podkroví s kapacitou 5 osob má vstupní chodbičku se schodištěm, obývací místnost s TV a SAT s kuchyňským a jídelním koutem, první ložnice s manželským dvojlůžkem a větší dětskou postelí (tato ložnice je jako jediná v objektu průchozí do další ložnice), druhá ložnice se třemi samostatnými lůžky. Dále je zde koupelna s WC.

Sociální zařízení:
V objektu jsou celkem dvě koupelny s WC, jedno samostatné WC a jedno WC v altánu na zahradě.

V apartmánu v přízemí je koupelna s kvalitní relaxační vanou pro dvě osoby (hydro masáž, perličková masáž, chromoterapie) dvojumyvadlem, WC, vysoušečem vlasů, ručníky a osuškami.

V apartmánu v podkroví je koupelna s WC, hydro masážním sprchovým koutem umyvadlem, vysoušečem vlasů, pračkou, sušičkou, ručníky a osuškami.

Vytápění:
V objektu je ústřední topení napojené na tepelné čerpadlo. Každý apartmán má vlastní regulaci teploty kterou obsluhuje host. Altán je vytápěn tepelným čerpadlem které obsluhuje host. V altánu je možné v zimních měsících topit i krbovými kamny které obsluhuje také host. V části altánu je podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Doprava, parkování:
Příjezd do objektu je z návsi naproti kostelu po místní komunikaci vedle rohového domu č. p. 38 (viz souřadnice). Na zahradě je místo pro tři auta. V případě většího počtu vozů je možno parkovat na návsi (150 m), nebo v okolí objektu.

Stravování
V objektu jsou dvě plně vybavené kuchyně pro přípravu jídel a v altánu gril a udírna. Nejbližší restaurace je vzdálena 6 km (Záboří, Netolice, Češnovice), 16 km (České Budějoice), 12 km (Hluboká).

Vybavení chalupy
Kuchyně v přízemí: jídelní kout, sklokeramický sporák el. multifunkční trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazáčkem, automatické espreso, topinkovač, toustovač, tyčový mixer, varná konvice, nádobí.

Obývací místnost v přízemí: kožená sedací souprava pro 6 osob, konferenční stolek, skříňka, TV., SAT,. rádio, DVD přehrávač wifi router.

Kuchyně s obývací místností v podkroví: jídelní kout, sklokeramický sporák el. multifunkční trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazáčkem, toustovač, tyčový mixer, varná konvice, nádobí, TV., SAT., DVD přehrávač, rádio, kožená sedací souprava pro 5 osob, konferenční stolek.

Altán: gril pro přípravu jídel na roštu nebo na kameni, udírna, velký jídelní stůl pro 12 osob, servírovací prkénka a příbory, lednička s mrazáčkem, infrasauna pro šest osob, vířivka pro pět osob, krbová kamna, tepelné čerpadlo s klimatizací a topením, zahradní sprcha, vyhřívaný bazén s vodopádem, protiproudem, hydro masáží a s perličkovou masáží.

Na zahradě: houpačka pro 3 osoby, dětský kolotoč, pískoviště, osvětlený dětský domeček s kuchyňkou a sezení

Zobrazit více

Ceník ubytování

Název Cena Popis
Cena za týden v zimní sezonu od 29900 CZK za celou chalupu
Cena za týden v letní sezonu od 35900 CZK za celou chalupu
Cena za týden mimo sezonu 29900 CZK za celou chalupu
Cena za víkend 19900 CZK za celou chalupu
Vánoce 34900 CZK Cena za vánoční pobyt zůstává stejná i při zkráceném pobytu.
Silvestr 59900 CZK Cena za silvestrovský pobyt zůstává stejná i při zkráceném pobytu.
Jarní prázdniny 29900 CZK
Velikonoce 29900 CZK Cena za čtyři noci. Datum příjezdu, odjezdu a délka pobytu je možné upravit.

Cenové podmínky

kapacita 12 osob - 4 ložnice
Letní sezóna: květen - září
Zimní sezóna: prosinec - únor. Mimo Vánoc a Silvestra
Mimosezóna březen, duben, říjen, listopad.
Minimální délka ubytování 2 noci.
Leden - duben 29 900 Kč/týden. Víkendový pobyt od 19 900 Kč/2 noci ( každá další noc + 5 000 Kč ), nebo mimo víkendový pobyt od 16 900 Kč/2 noci ( každá další noc + 5 000 Kč ), mimo Velikonoc. Velikonoce 29 900 Kč/4 noci ( každá další noc + 5 000 Kč )
Květen 29 900 Kč/týden
Červen 35 900 Kč/týden
Červenec - srpen 49 900 Kč/týden
Září 29 900 Kč/týden
Říjen - prosinec (mimo Vánoc a Silvestra) 29 900 Kč. Víkendový pobyt od 19 900 Kč/2 noci ( každá další noc + 5 000 Kč ) , nebo mimo víkendový pobyt od 14 900 Kč/2 noci ( každá další noc + 5 000 Kč ), také mimo Silvestra a Vánoc.

Dny příjezdu a odjezdu mimo letní sezonu je možno po předchozí dohodě upravit.
Nájezd klientů je možný od 15 do 17 hodin nebo po dohodě i později. Vyklizení objektu včetně vyřízení poplatků, převzetí a kontroly objektu majitelem je nejpozději do 10 hodin
.
Kauce 5 000 Kč se skládá v den příjezdu.

Záloha při rezervaci: při rezervaci platba 50% ceny převodem na účet, dalších 50% při příjezdu v hotovosti nebo převodem týden před nájezdem (platí v případě objednání pobytu v roce, kdy bude pobyt uskutečněn). Pokud jde o objednávku na další rok, záloha při rezervaci 10% převodem, 40% do 31. 1. roku příjezdu (nejpozději však tři měsíce před nájezdem) a 50% při příjezdu v hotovosti nebo převodem týden před nájezdem.

Pobytový poplatek 10 Kč dospělá osoba na den, platí se na místě.

Osoby nad kapacitu včetně dětí 500 Kč/osoba/den bez nároku na lůžko (max. 2 osoby nad kapacitu).

V ceně pobytu je 50 kw el. energie/den. Pokud bude spotřeba vyšší, doplácí se 8 Kč/kw.

Dále je v ceně pobytu cca 0,15 m3 dřeva do krbu nebo udírny/týden.

Objekt je v provozu celoročně, termíny jsou vždy od soboty do soboty (od října do dubna je možno objednat i víkendový či mimo víkendový pobyt).

Možno dokoupit wellness program (vířivka, infrasauna, hydro masáž, perličková masáž, protiproud, vodopád) za 2 000Kč na víkend nebo 5 000 Kč na týden.

Možnost zapůjčení kol 150 Kč/1 ks/1 den (k dispozici 5 trekových kol), výčepního + chladícího zařízení 500 Kč/týden, rybářské vybavení 300 Kč/den.
Rybaření 300 Kč/den (1 osoba, 2 pruty).

Důležité upozornění!
Maximální kapacita objektu je 12 osob (8 dospělých + 4 děti)
Přísný zákaz vstupu do objektu včetně zahrady a altánu pro osoby, které nejsou ubytovány a zapsány bez předběžného souhlasu majitele.
Osoby, které přijedou na návštěvu, musí být nahlášeny a odsouhlaseny majitelem.
Do celkového poštu 12 osob tato služba není zpoplatněna (ale osoby musí být nahlášeny a musí zaplatit pobytový poplatek).
Nad kapacitu 12 osob je zpoplatněna návštěva 500 Kč na osobu na den (i zkrácený bez přespání).
Maximální počet osob nad kapacitu jsou 2 osoby bez nároku na lůžko.
Při zjištění neohlášené návštěvy je účtována pokuta 10 000 Kč nebo může být pobyt ukončen bez náhrady za hrubé porušení ubytovacího řádu.
Návštěvy je nutno hlásit buď osobně, nebo telefonicky na č. 607 531 349 nebo 723 247 044.

Storno podmínky:

Při zrušení pobytu se zálohy nevrací (ani ze zdravotních důvodů některého z hostů) . Výjimku tvoří pouze nařízení vlády, kdy nejsou povoleny ubytovací služby a pronájmy chalup či cestování.

Zálohy a časy splatnosti záloh jsou nastaveny tak, aby se klient mohl rozmyslet a při případném storno pobytu nebyla částka storno poplatku nepřiměřená ztrátě výdělku pronajímatele.

V případě storna pobytu bude objekt znovu nabídnut k pronájmu. Pokud se objekt znovu obsadí a proběhne pobyt včetně plné platby, bude storno poplatek zkrácen pouze na 10% z ceny pobytu.

Zaplacením zálohy klient souhlasí s platebními a storno podmínkami.

Důležité informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou v objektu striktně zakázáni.

Kouření

Kouření je striktně zakázáno v celém objektu.

Počet osob

12

Počet ložnic

4

Vybavení a služby objektu

Obecné služby

● Klimatizace

● Krb

● Dětská Postýlka

Parkování a doprava

● Parkování ZDARMA

Kuchyně pro hosty

● Lednice

● Rychlovarná konvice

● Mikrovlnná trouba

Aktivity v objektu

● Půjčení kola

Venkovní vybavení

● Venkovní posezení

● Grill

● Terasa

● Zahrada

● Oplocený pozemek

● Pískoviště

Média a zábava

● Televize

● Satelit

● WiFi Připojení

Bazén a Wellness

● Vířivka

● Sauna

● Krytý bazén

Koupelna

● Vana

● Sprchový kout

● Pračka

Aktivity v okolí

● Tenisové kurty

● Koupaliště

Kalendář obsazenosti

Legenda:
XX
Obsazeno
XX
Den příjezdu
XX
Den odjezdu

Kontakty na majitele


Poptejte nezávazně ubytování v tomto objektu

ID objektu: 5599

Sdílejte objekt na sociálních sítích
Facebook share link LinkedIn share link LinkedIn share link Twitter share link Email share link

Podobné objekty v okolí

Prohlédněte si ostatní objekty v okolí

Pension Marislav

Pištín, Jihočeský kraj

U nás pod Kletí - Chlum u Křemže

Křemže, Jihočeský kraj